למי זה לא קרה לפחות פעם או פעמיים בשנה האחרונה? האייפון חומק לנו מהיד ומתרסק לו על הרצפה. במקרה הטוב, התוצאה תהיה כמה שריטות ושברים בחלקו האחורי, ובמקרה הפחות טוב האייפון פשוט ישבר לחלוטין ויפסיק לפעול. אז איך תצילו את האייפון שלכם ותבטיחו שגם במקרה שיפול לכם שוב מהיד, לא יקרה לו נזק? במאמר הבא תוכלו לקבל את כל העצות:

מעבדה לתיקון אייפון

אם המכשיר שלכם ניזוק, בין אם הוא שרוט, שבור, או פשוט לא נדלק כתוצאה מהנפילה, אתם צריכים לפנות למעבדה לתיקון אייפון. מעבדה לתיקון אייפון היא הכתובת הנכונה עבורכם, משום שיש בה צוות טכנאים מיומן ומנוסה, אשר יטפל לכם במכשיר תוך זמן קצר, ולא משנה מה התקלה. במרבית המקרים תוך עשרים דקות עד חצי שעה, תקבלו את המכשיר שלכם חזרה ותוכלו להמשיך בשגרה שלכם.

קייס לאייפון

תיקוני מסך אייפון אמנם אינם עסק יקר במיוחד, אך הוא גם לא זול ולכן במהלך הביקור שלכם במעבדה לתיקון אייפון, מומלץ מאד לאבזר את המכשיר שלכם בקייס לאייפון. הקייס ישמור על המכשיר שלכם בצורה הטובה ביותר, כך שב-99% מהמקרים, המכשיר ישאר שלם גם במידה ויפול או יתחכך בתיק שלכם עם המפתחות החדים. קייסים לאייפון אפשר לקנות לא רק במעבדות לתיקון אייפון, אלא בכל חנות שמוכרת אביזרים לסלולרים וגם בחנויות למתנות ואפילו בסופרים מסויימים. הקייסים מגיעים בהרבה מאד סגנונות וצבעים. הקייס הפופולרי ביותר הוא קייס אישי, שניתן להדפיס בחנויות מתמחות או להזמין אונליין באמצעות האינטרנט. תוכלו להזמין הדפס אישי עם התמונה של הילדים, של הבעל, של החבר, או של מי שתבחרו.

מגן מסך

קייס לאייפון הוא הצעד הראשון בדרך להציל את האייפון שלכם מפני נזקים שונים. כדי שהמכשיר יהיה מוגן ומכוסה בצורה אולטימטיבית, כדאי מאד להצמיד לו מגן מסך – מעין פלסטיק נצמד וכמעט בלתי נראה, אשר ישמור על המסך מפני שריטות. אביזר זה עולה בסביבות 20 ₪ למגן מסך פשוט, ומעט יותר למגן מסך יוקרתי יותר, אך למען האמת ניתן בהחלט להסתפק במגן מסך הפשוט ביותר, הוא כבר יעשה את העבודה. לסיכום, ישנם הרבה מאד אביזרים ודרכים לשמור על האייפון שלכם ולמנוע תיקונים יקרים ומיותרים במעבדה לתיקון אייפון. התייעצו עם הטכנאים במעבדה לגבי אביזרים לשמירה על האייפון, והשקיעו במכשיר שלכם. אמנם מדובר בהוצאה כספית נוספת, אך לטווח הארוך תהיה זו השקעה משתלמת במיוחד.