כולנו בטוחים שאין שום סיכוי שלאייפון שלנו יקרה משהו. הרי רכשנו אותו במיטב כספנו ואנחנו שומרים עליו כמו על הבייבי שלנו, אבל עובדה, כמעט כל בעל אייפון, מגיע בשלב זה או אחר למעבדה לתיקון אייפון, לצורך תיקונים קלים או גדולים, לפעמים בגלל רגע אחד של חוסר תשומת לב, שבמהלכו האייפון מצא את דרכו לאסלה, או התנפץ לרסיסים על הרצפה. כולנו תקווה שלכם זה לא יקרה, ושהאייפון שלכם ישאר שלם ותקין למשך שנים, אך לכל מקרה שלא יקרה, הכנו עבורכם מספר טיפים בנוגע לתיקון אייפון.

מעבדה לתיקון אייפון – לאו דווקא קרוב לבית

נכון שהכי נוח להביא את המכשיר שלכם למעבדה שנמצאת ממש מעבר לכביש, אבל מעבר לשיקולי הנוחות, חשוב לקחת בחשבון את שיקול הכדאיות. האם המעבדה הזו היא המעבדה המקצועית ביותר? האם אתם מכירים לקוחות מרוצים של אותה מעבדה? האם המחירים במעבדה הזו מצדיקים להפקיד בה את המכשיר שלכם? לא בטוח… לכן, כדאי מאד לעשות סקר שוק קטן, להתקשר לכמה חברים שכבר עשו תיקון אייפון, ולשאול אותם היכן כדאי לבצע את התיקון. הרבה מאד פעמים תגלו ששווה להרחיק עד למעבדה, אפילו מעבדה מחוץ לעיר שלכם, על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר, ולהמנע מביקורים חוזרים ומיותרים בעתיד.

שירות תיקון אייפון עד הבית

אם לא מתחשק לכם לכתת את רגליכם ברחבי העיר, אבל האייפון שלכם זקוק לתיקון דחוף, אל דאגה. כל מה שעליכם לעשות הוא למצוא מעבדה לתיקון אייפון שמספקת שירות של תיקון אייפון עד הבית. המעבדה תשלח אליכם שליח שיאסוף את המכשיר מהבית שלכם עד למעבדה, וכמובן יחזיר לכם את המכשיר כשהוא תקין לחלוטין.

לא רק תיקון אייפון

חשוב לדעת שבמעבדה לתיקון אייפון תוכלו לקבל גם שירותים נוספים, של תיקון אייפד, למשל. כך שאם הייתם מרוצים מהשירות שניתן לכם עבור האייפון שלכם, תדעו שבמידה ותהיה לכם תקלה כלשהי באייפד, יש לכם למי לפנות. חשוב כמובן לוודא שהמעבדה עושה שימוש אך ורק בחלפים מקוריים של אפל, וכן לבדוק אם המעבדה מספקת אחריות על התיקון. נהוג לספק אחריות של בין שלושה חודשים לחצי שנה עבור תיקון שכזה.

אנו בחברת iFix תיקון אייפון מאוד נשמח להעניק לכם שירותי תיקון אייפון, אייפד ועוד! צרו עימנו קשר, או בקרו במחירון תיקוני המעבדה